Viking Cape/Mantel met imitatiebont in bruin
Viking Cape/Mantel met imitatiebont in bruin.
Met knoopsluiting aan de voorkant, een korte capuchon en van uitstekende kwaliteit, waterafstotend bij lichte regen.
Gemaakt van een zware wolmix met imitatiebont van 100% polyester.
Alleen chemisch reinigen.
Afmetingen:
Totale lengte gemeten vanaf de schouder: 131 cm.
Stofbreedte: 231 cm.
Stofsamenstelling:
Bruin: 74,03% wol, 16,43% polyester, 5,56% nylon, 2,49% katoen, 1,49% viscose.
Deze Vikingmantel is een echte blikvanger dankzij het imitatiebont!
Ontdek de Vikingmantel van een hoogwaardige wolmix met een imitatiebontrand en een korte capuchon.
Deze mantel is een must-have voor elke Vikingliefhebber die zijn of haar passie voor de Scandinavische cultuur wil uiten.
De mantel is zorgvuldig vervaardigd van een wolmix.
De imitatiebontrand langs de contouren zorgt voor een extra laagje warmte en geeft de mantel een robuuste, rustieke uitstraling die perfect past bij de Viking-esthetiek.
De korte capuchon biedt extra bescherming tegen de kou en maakt het klassieke Viking-ontwerp compleet.
De mantel is verkrijgbaar in één maat en kan door zowel mannen als vrouwen gedragen worden.
De wolmix Vikingmantel met imitatiebont is niet alleen een ideale accessoire voor Viking-re-enactments en kostuumfeesten, maar ook een geweldig cadeau voor elke Vikingliefhebber. Bestel nu en dompel jezelf onder in de wereld van de Scandinavische cultuur!
De middeleeuwse mantel is gemaakt van een zware, hoogwaardige wolmix met een overwegend wolgehalte.
De dikke wollen stof maakt de mantel waterafstotend, maar niet waterdicht.
Wasvoorschriften:
Wij adviseren de Vikingmantel uitsluitend chemisch te laten reinigen.
Vuile plekken kunnen over het algemeen gemakkelijk worden weggeborsteld of gedeeltelijk voorzichtig worden gladgestreken met een vochtige handdoek.
De middeleeuwse mantel mag niet in de wasmachine worden gewassen en mag in geen geval in de droger worden gedroogd, aangezien dit de wollen stof kan beschadigen.
Als wassen onvermijdelijk is vanwege zeer grof vuil, adviseren wij de mantel kort met de hand te wassen in koud water in de badkuip met een beetje wolwasmiddel.
Laat de mantel niet weken in het water en laat hem vervolgens drogen.
Laat hem daarna plat op een handdoek liggen.